Допомога з організацією самостійної мандрівки

Якщо хочете отримати максимум вражень від мандрівки та при цьому добряче зекономити звертайтесь до професіоналів! Якщо Вам бракує знань, натхнення чи просто часу для планування та підготовки вашого відпочинку з радістю допоможу!

Лінійка послуг

підбір авіаквитків будь-якої складності 600 грн.

бронювання житла (хостел, готель, апартаменти, вілли) 500 грн.

• бронювання прокатної автівки закордоном 500 грн.

оформлення якісного полісу медичного страхування відповідно формату вашої мандрівки 400 грн.

  бронювання запитуваних атракцій (квитки в оперу, парки розваг, квитки на концерти) 300 грн.

• підготовка короткого розмовника іноземною мовою від 300 грн.

• підготовка поденного маршруту (+чек листи що відвідати, чим зайнятись, що спробувати) за обраним напрямком від 1000 грн. залежно від обсягу роботи.

• онлайн підтримка протягом мандрівки (форсмажори) 100 грн/доба

Консультація

Коли маєте конкретні запитання, на які хочете отримати чітку відповідь, маєте деякі страхи або хочете прокачати свої знання та навички в темі подорожей можемо попрацювати разом у форматі консультації. Постійно “варюся”  в цьому, тому завжди ділюся актуальними знаннями. Чим можу допомогти?

авіаквитки (лоукости та регулярні рейси);

безпека та комфорт в мандрах, форс-мажори;

підбір оптимального житла (готель, апартаменти, хостел, кемпінг чи каучсерфінг);

аренда авто закордоном та місцевий траспорт;

медичне страхування та аптечка в дорогу;

фінансові питання в мандрах;

самостійні подорожі та гнучкі маршрути;

активне, пізнавальне, релакс дозвілля закордоном.

Вартість консультації 600 грн.

До послуги входить попереднє опрацювання проблемних запитань та їх персональний розбір разом з Вами при зустрічі. (онлайн або офлайн, тривалістю до 40 хвилин). Крім цього, за результатами нашої роботи Ви отримаєте конспект опрацювання кейсу.

Гарантія. У випадку якщо наша співпраця не буде корисною для Вас або рішення проблеми неможливо застосувати  повертаю гроші. Ви нічим не ризикуєте.

Зазвичай працюю онлайн завдяки відео зв’язку. Якщо ми в одному місці можемо вийти в офлайн!

Преміум пакет

Для особистостей, які цінують час. До пакету входять всі вище перелічені послуги, підтримка протягом мандрівки 24/7 та персональна консультація.

Якщо все складати до купи, виходить від 5000 тис. грн. Проте, оскільки я поважаю та ціную вашу довіру, ціна на преміум пакет сладає…

3000 грн.

Як ми працюємо?

5

Ви замовляєте послугу та детально описуєте суть проблеми;

5

Наперед оплачуєте її вартість, а я зі свого боку, в обумовлений нами термін виконую роботу та надсилаю супутні матеріали/документи. Звик до дедлайнів, тому виконаю швидше, ніж очікуєте!

5

Якщо це консультація:

– додатково зв’язуюсь з Вами та уточнюю деталі проблематики, час зустрічі;

– ґрунтовно готуюсь по питаннях;

– зустрічаємось онлайн/офлайн та разом розбираємо підготовлені рішення.

Відгуки

Дуже ретельна підготовка спікера, професійні рекомендації, цікавий досвід !!! БОНУС – конспект із важливими посиланнями, підказками та лайфхаки для подальшого використання! 🙂 Дмитре, ти молодець! Дякуємо та рекомендуємо!)

Ксенія

Дмитрові поради будуть корисні як новачкам так і досвідченим подорожувальникам)) Особисто для мене Дмитро зумів доповнити та систематизувати ті знання які я вже десь чув, бачив, читав,.. що допомогло вирушити у першу подорож за кордон! (далі буде..)
Дуже круто, продовжуй в такому ж дусі!!! 🙏👏

Володимир

Дууже вдячна Дмитру за кваліфіковану допомогу!!! 😎 Моя історія почалася з того,що друзі запросили на відпочинок до Іспанії. Житло є, питання було лише у тому ,як би дешевше добратися до місця призначення.

Шукали квитки у МАУ, та в один лише бік вартісиь польоту складала від 7300 грн. В обидна боки від 14600 виходило. То якось трохи нелогічно було за такі гроші летіти. Простіше було вже тур якийсь брати. Але ми ж так просто не здаємося.

Вирішили самостійно пошукати лоу кост перевізників. Протягом 3х діб шукало 3 людини по кілька годин. Звідкись кудись долетіти можна було,та не зовсім за місцем кінцевого призначення… Тоді я вирішила звернутися за допомогою до Дмитра: 20 хвилин роботи..і пазл склався! Рєбята, цей хлопець реально шарить.

В результаті у нас вийшло 5 авіаперельотів за ціною 3158 грн.
Бонусом ми відвідали ще й Польшу з Італією. Було реально круто.

Та лише на цьому поміч Дмитра Карпова не завершилася. Наша, здавалося б ідеально розпланована пожорож виявилася не без зайвих пригод. Адже, перебуваючи уже в Іспанії, нам стало відомо,що один із наших авіарейсів на шляху додому було відмінено у звязку зі страйками бортпровідників. Це був шок! Паніка! Що робити? Як дістатися додому?

За лічені хвилини варіантів у голові народилося безліч. Та квиток в одну сторону із дня на день знову ж таки коштував мінімум 180 евро. Щось нереальне. Цього разу на поміч знову прийшов Дмитро.

Він допоміг нам вийти із ситуації і відшукав квитки по 64 евро!
Для нас це було справжнім порятунком.

Тож можу із впевненістю сказати: звертаючись за послугами до Дмитра Карпова,ви отримаєте кваліфіковану допомогу, збережете купу грошей і отримаєте незабутні враження від чітко спланованої подорожі!!

Усім рекомендую! 😃

Евеліна

Як замовити послугу?

5

1. Написати в телеграмі або заповнити форму нижче.

Будь ласка, опишіть ваші питання, проблему максимально детально, це допоможе отримати якісніший результат. Також вкажіть бажаний час зустрічі та контактний номер.

5

2. Оплатити послуги.

Я працюю лише за 100% передплатою для того, щоб не відволікатися на це протягом робочого процесу. Все заради найкращого результату!

1 + 4 =

 

Радий Вам допомогти!