Обрати сторінку

Використовую

Нижче поділюся з Вами всіма корисними веб-сторінками, сервісами, продуктами та послугами, додатками, які я використову. Вони допомагають подорожувати, розвиватися та загалом полегшують життя. Щиро рекомендую скористатися ними і Вам!

Подорожі

Транспорт

WizzAir

Найбільший бюджетний авіа-перевізник
в Центральній та Східній Європі. Має багато сполучень з України (Київ, Львів, Харків), систему членства та постійні акції.

Ryanair

Найвідомиший авіа-лоукостер в Європі. З жовтня 2018 року починає літати з України, багато сполучень з сусідньої Польщі, також часті знижки.

FlixBus

Автобусний перевізник Європи з розгалуженою системою сполучень. Низькі ціни та сезонні знижки. Нещодавно поглинув PolskiBus, звідки й перейняв акційні квитки по 1 євро.

Omio

Веб-сайт та додаток для пошуку найзручнішого, найдешевшого транспорту в Європі з міста в місто. Активно користуюсь цим додатком!

BlaBlaCar

Гадаю, не варто пояснювати, що це. Словом, автостоп, тільки платити треба 😉 Часом, коли інші варіанти недоступні, виручає саме блаблакар.

Uber

Часом, коли необхідний трансфер з летовища до міста, або одноразовий “ride”, вигідніше замовити Uber. Для тих, хто ще не користувався – подарунок 30 грн. на першу поїздку 😉

Житло

AirBnB

Сервіс бронювання житла (квартири, кімнати, будинки) за принципом люди-людям. Легко, зручно та надійно. В мене для вас сюрприз! – Подарунок перше бронювання житла та вражень 63 долари. Зайдіть та заберіть!

Booking.com

Зручний, всесвітньо відомий сервіс бронювання готелів, хостелів, а також кімнат та квартир. Має безліч параметрів підбору.

Couchsurfing

Мережа гостинності для мандрівників та від мандрівників. Завдяки каучсерфінгу ви знайдете друзів з усього світу, пізнаєте культуру зсередини та матимете змогу відвідати ті місця, про які знають лише місцеві!

Додатки

Maps.me

Найкращий додаток мап для подорожей. Містить туристичні точки та багато стежок, яких немає гугл. Можна завантажити карти та користуватись додатком офлайн.

Персональна продуктивність

Prometheus

Вітчизняна платформа масових відкритих онлайн курсів. Різна тематика курсів та воркшопів від викладачів КПІ, Могилянки та КНУ ім. Т.Шевченка.

Grow with Google

Google має безліч безкоштовних он-лайн програм для навчання. Зацініть! Особисто я вивчав там Digital Marketing та час від часу проходжу інші курси.

Lumosity

Інтерактивні, цікаві ігри, що розвивають ваші сприйняття, память, логічне мислення, гнучкість розуму, вирішення проблем і т.і. Мають також додаток для смартфонів.

Твоя продуктивність

Продуманий планер з дієвими порадами та цікавим вмістом. Допомагає фокусуватися на важливих завданнях та підвищує персональну продуктивність.

Повсякденне життя

Mastercard Більше

Програма лосяльності для всіх власників Mastercard. Безліч бонусів для учасників програми: кешбек 5% на бронювання житла через Booking.com, кешбек до 7% на АliExpress та багато іншого. Зареєструйтесь та забирайте бонуси.

Монобанк

На мою думку, найзручніший банк в країні. Найменша комісія, найвищі ставки по депозитах, приємні бонуси у вигляді кешбеку. Долучайтесь до банку реферальним лінком та отримайте 50 грн. на рахунок!

Backcountry.com

Якісні речі, взуття та екіпіровку купую саме в цьому американському інтернет-магазині. З доставкою виходить в рази дешевше ніж купувати ті самі речі в нас! Хочете отримати 10 доларів знижки на першу покупку? Забирайте!