Мандрівки з “Мамо, я в шапці”

Що ми?

Проект командних мандрівок та експедицій з можливістю долучитися всім бажаючим. Ідея проведення командних мандрівок прийшла саме від читачів: запитів “чи можна долучитись з вами у мандрівку?” ставало все більше, тоді й почалася історія “Мамо, я в шапці”.

Хто ми такі?

Дмитро та Макс, двоє друзів зі схожими інтересами: прагнемо відкривати нові горизонти та розділяти враження разом з вами. Ми просто шаленіємо від природних пейзажів, активного відпочинку та автентичних іноземних культур. Тому й організовуємо подорожі лише за найкрутішими напрямками.

Чому “Мамо, я в шапці”?

Фраза з дитинства, яка говорить, що ви в безпеці і вам класно. В наших мандрівках ми піклуємося про команду як мами: вдягаємо на вас шапки якщо буде холодно, годуємо, якщо голодні та обіймаємо коли нудьгуєте. Головне завдання для нас протягом подорожі в команді – створити дружню атмосферу, щоб кожен відчув, ніби ми сім’я, старі друзі, знаємо один одного сто років і знову зібрались разом в чудовому місці.

Чому ми це робимо?

1) Люди. Ми завжди раді новим знайомствам, з більшістю учасників наших мандрівок ми підтримуємо зв’язок, приїздимо до них в гості, а вони до нас і звичайно ж, знову подорожуємо.

2) Відгуки. Ваша слова вдячності заставляють нас рухатись далі. Невимовно приємно усвідомлювати, що наше заняття приносить радість, дарує емоції, спогади та здійснює мрії.

Якщо ви хочете відвідати найкрасивіші місця планети у веселій компанії однодумців ласкаво просимо в сім’ю! Нижче можна переглянути анонси наших мандрів. Подорожуйте та живіть на повну!

Експедиції